USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D:
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ta postać jest chujowa

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Polska
Marszałek
Marszałek
Polska


Liczba postów : 122
Data dołączenia : 19/02/2012
Wiek postaci : 1057

Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa EmptyCzw Mar 01, 2012 10:03 pm

Jakich postaci w Hetalii nie lubicie i dlaczego Niemiec?

Litwa - bo zrobili go na naszego przyjaciela, który wybacza Felkowi, że jest ciotą. D':

USA - bo go po prostu nienawidzę. XD'
Powrót do góry Go down
http://hello-avalanche.ownlog.com/
Go??
Gość
avatar



Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Re: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa EmptyCzw Mar 01, 2012 10:12 pm

Liechtenstein, bo jest za blisko Szwajcarii i w ogóle fe.
Hetaliowy Polska też irytuje. Dla mnie to Gracuś Roztocki wypisz wymaluj. Chyba nie tego byśmy oczekiwali po polskim sssarmacie.
Chibitalia - WTF. ;<
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Re: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa EmptyPią Mar 02, 2012 10:42 am

Ja nie lubię Włoch Północnych i będę się tego trzymać. D:<
Ogółem, sądzę, iż Hetalia jest pełna ciot, ale największym z nich jest właśnie on.
Rzygam tęczą na jego widok, a w moim wydaniu to jest bardzo, bardzo ZŁE.
Powrót do góry Go down
Białoruś
Plutonowy
Plutonowy
Białoruś


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/02/2012

Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Re: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa EmptyPią Mar 02, 2012 8:01 pm

Ja wprost nienawidzę tego jak ukazali JAPONIĘ.... no kurna to jest kraj samurajów itp. nie? Ja rozumiem, że on jest taki spokojny, opanowany i inteligentny..... ale dlaczego do hu*ja pana taki nieczający? Aż mi się chce drzeć na laptop....
Drugą postacią, którą bym przerobiła ewentualnie całkiem się jej pozbyła byłby Łotwa.... on mnie wkurwia samym swym istnieniem...
DZIĘKUJĘ....

*wyżaliła się*
Powrót do góry Go down
Gruzja
Kapral
Kapral
Gruzja


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 29/02/2012

Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Re: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa EmptyNie Mar 04, 2012 10:55 am

A więc zrobię taką piramidkę od najbardziej do najmniej znienawidzonej postaci.

1. Włochy Północne - Król ciot.
2. USA - CO TO %^$%T$%^$%^##@@# JEST?!
3. Białoruś - Jako postać w anime mnie tak nie wkurwiała, ale za każdym razem jak wchodzę NA JAKIEKOLWIEK forum to playerki mnie dobijają i w ten sposób postać mi po prostu obrzydła.
4.Włochy Romańskie - Zero wdzięczności, zero powodów do bycia sympatycznym
5. Lie...Lenche... TO CO SIĘ KRĘCI PRZY SZWAJU - O kur*a. Sram tęczą.
6. Węgry - ... * wyciąga pistolet i strzela sobie w łeb*
I TO TYLA. CHYBA.
Powrót do góry Go down
Podlasie
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy
Podlasie


Liczba postów : 5
Data dołączenia : 03/07/2012

Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Re: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa EmptyWto Lip 03, 2012 8:38 pm

Jejuuu, mam trochę inny punkt widzenia co do Waszych sympatii i antypatii, więc nie gryźć proszę :D

Jeśli chodzi o zatrważającą ilość ciot w Hetalii, to w pełni popieram to stanowisko i niestety uważam, że w tym aspekcie ostro skrzywdzili nam Polskę. Teraz już się śmieję, ale bezpośrednio po obejrzeniu serii byłam wręcz wkurwiona, że zrobili z nas... nie wiem... pedałka, transika, jakąś kizię-mizię :D Ale doszłam do wniosku, że Włochom też nieźle pojechali po ambicji, więc nie ma co tracić nerwów- przynajmniej pokazali, że Ruskich trollujemy. Kiedyś, bodajże na yt, natknęłam się na opinię, że Polska powinna być bardziej podobna z charakteru do Prusów i w sumie osobiście uważam, że to nie byłoby takie głupie, zważając na charakterki szlachty w wiadomych okresach.

Szczerze mówiąc jako jedna z nielicznych chyba, nie przepadam za Rosją, tylko potwierdził moją tezę, że Ruskie to takie cichociemne swołocze, co mnie wcale nie rozbawiło ;x Chwilami już nie mogłam na niego patrzeć...

Mogłabym też odnieść się do postaci Litwy, nie to że go nie lubię, bo jest naprawdę sympatycznym charakterem, ale... jak sami zauważyliście te stosunki z Polską są ciut przekłamane. Dlatego też nie tyle, że Litwa jest postacią chujową, tylko to, że trochę nieumiejętnie "określoną" w porównaniu do innych osobistości Europy Wschodniej. Przykładowo relacji Rosja-Białoruś chyba już lepiej nie dało się przedstawić :)

Ameryka też chwilami działał na nerwy z tą swoją głośnością i wszechobecnością -.- Po prostu nie lubię tego typu postaci.

Niemcy- znowu trochę się minę z tematem, bo postać sama w sobie całkiem przyjemna, ale tak jak miałam bulwers co do ukazania Polski jako...jak już wcześniej określiłam, tak miałam bulwers o zrobienie z Niemca postaci dobrotliwej, obrońcy uciśnionych, wręcz idealnej. Zero odnośnika do krwawych wojen z Polską, podczas gdy o konfliktach innych państw było sporo, kurwa no- to tylko w naszej ojczyźnie-pańszczyźnie tak się o tym trąbi?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ta postać jest chujowa Empty
PisanieTemat: Re: Ta postać jest chujowa   Ta postać jest chujowa Empty

Powrót do góry Go down
 
Ta postać jest chujowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jam jest Waniek ~~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D: :: Pozostałości Forumowe :: 
★ Fandom, Mandom, Kondom
-
Skocz do: