USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D:
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość
avatar



MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie Empty
PisanieTemat: MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie   MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie EmptyPon Mar 05, 2012 12:26 pm

Imię i nazwisko: Muhammad ibn Thani
Jakim jesteś krajem: Katar
Opis postaci Dziwny, dość wysoki panicz zapierdzielający gdzieś między innymi, BIEDNIEJSZYMI kraikami. Ubiera się w obcisłe garniturki, a na szyję zakłada przydługi krawat, którego nigdy nie zawiązuje dokładnie, ale to co jest jego cechą charakterystyną, jest to iż nosi po pachą butlę po gazie. Zawsze pali, nawet przez sen. Co ciekawe - włosy jegomościa zmieniają kolory od szarego, przez czarny po brązowy. Chłopaczysko niezwykle energiczne, ale utrzymujące to pod maską poważnego chama. Nie ma zbyt najlepszych stosunków z Rosją i Turcją... Co do innych krajów stara się być neutralny, ale z Polakiem łaczy go umowa. Blondas ma dostawać gaz od Muhammada... za co jednak, tego jeszcze sam Katar nie wie... No i ten, no... Jak ktoś go zjedzie to gada coś o bogactwie...
Znak rozpoznawczy: Butelka gazu, papieros w gębie i oczy zmieniające się często w snaki dollarensów :c
Jakieś własne uwagi: Tak bardzo swój zmienić avatar muszę, gdyż ssie aktualny *Yoda yeah*
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie Empty
PisanieTemat: Re: MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie   MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie EmptyPon Mar 05, 2012 1:11 pm

Akceptuję.


Witamy w "Gilbird show"
Powrót do góry Go down
 
MAM TAK DUŻO WIĘCEJ KASY" - Chodząca cholera we własnej osobie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jedwabiście jedwabista jedwabistość we własnej, jedwabiście jedwabistej osobie (czyt. Czechy)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D: :: Sprawy Organizacyjne :: 
★ Spis powszechny
-
Skocz do: