USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D:
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
avatar



Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyPon Mar 05, 2012 12:37 pm

Witajcie, oto wspaniały ja. Nazywam się Marcin i jestem CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM(D:<)...
No to ten... Niezbyt lubię hetalię i jestem nałogowym graczem @@ Ostatnio często grywam w LoL-a. Zawsze jak gram PunchTrees na serwerze to muszę ratować noobiącą Bezę. Lubię rysować, grać, pić Mojito Virgin, drapać psa za uchem i... wspominałem o Mojito?
No i jeszcze zaraz pewnie Beza wstawi tu moje fotki ze swojego fapfolderu(łotdefak), a ja nie chcę żebyście wiedzieli jak wyglądam ._.
Powrót do góry Go down
Polska
Marszałek
Marszałek
Polska


Liczba postów : 122
Data dołączenia : 19/02/2012
Wiek postaci : 1057

Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyPon Mar 05, 2012 2:00 pm

Może ja nie umiem grać w minecrafta, ale ty w lola, noobku. >:c
Powrót do góry Go down
http://hello-avalanche.ownlog.com/
Szkocja
Kartograf | Bóg Wojanów
Kartograf | Bóg Wojanów
Szkocja


Liczba postów : 92
Data dołączenia : 22/02/2012

Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyPon Mar 05, 2012 4:50 pm

Beza ma fapfolder z Marcinem? 8D
Powrót do góry Go down
Gruzja
Kapral
Kapral
Gruzja


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 29/02/2012

Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyPon Mar 05, 2012 5:15 pm

Marcin, powiedz mi jak mam żyć? :"D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
avatar



Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyPon Mar 05, 2012 7:32 pm

Jak żyć? RÓŻOWO
Dużo tabletek i tentegowania przy czerwonej tubie...
No i żeby życie miało smaczek: raz zwierzaczek, raz zdechlaczek c:
Powrót do góry Go down
Polska
Marszałek
Marszałek
Polska


Liczba postów : 122
Data dołączenia : 19/02/2012
Wiek postaci : 1057

Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyPon Mar 05, 2012 8:16 pm

kolstorybroplz
Powrót do góry Go down
http://hello-avalanche.ownlog.com/
Go??
Gość
avatar



Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyCzw Mar 08, 2012 7:48 pm

DLACZEGO NIKT TU NIC NIE PISZE, NIE LOFCIACIE MNIE? ; ;
Powrót do góry Go down
Estonia
Kapral
Kapral
Estonia


Liczba postów : 29
Data dołączenia : 05/03/2012

Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyCzw Mar 08, 2012 7:54 pm

PISZE @W@ *SPAMSPAMSPAM* LOVE SPAM <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
avatar



Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko EmptyCzw Mar 08, 2012 8:17 pm

TO TOPSZE, ESTONOSŁAWIE
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko   Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko Empty

Powrót do góry Go down
 
Mieszkam niedaleko Ukrainy, więc wiem dlaczego psy dupami szczekają dziwko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D: :: Pozostałości Forumowe :: 
★ Towarzystwo wzajemnej adoracji
-
Skocz do: