USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D:
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A co, jeśli nie chcę grać państwem? D:

Go down 
AutorWiadomość
Polska
Marszałek
Marszałek
Polska


Liczba postów : 122
Data dołączenia : 19/02/2012
Wiek postaci : 1057

A co, jeśli nie chcę grać państwem? D: Empty
PisanieTemat: A co, jeśli nie chcę grać państwem? D:   A co, jeśli nie chcę grać państwem? D: EmptySob Cze 23, 2012 10:04 am

Po pierwsze, to nie będziesz mógł brać udziału w Gilbird Show, który jest teleturniejem dla państw. Przykro nam, musisz się z tym pogodzić. >:c Ale wciąż normalnie piszesz na CB, bierzesz udział w fabule, eventach, rozgrywkach z innym wymiarze i tak dalej, więc to wcale nie przekreśla ci rozgrywki. C:
Ale wciąż mamy kilka wymogów i próśb, co do zakładania jakiś kont. Po pierwsze, niech to nie będą same, pojedyncze miasta. Niech to będą jakieś państwa historyczne, województwa, jakoś powiązane ze sobą, duże terytoria. Na przykład, jak chcesz grać Szczecinem bo kochasz Szczecin, to nie rób Szczecina, tylko walnij całe Pomorze Zachodnie i się nie cackaj. To tylko wszystkiemu namiesza.
Bazowo jesteś podległy państwu, które ma twoje tereny. Oczywiście, możesz ubiegać się o niepodległość, a nawet o dołączenie do Gilbirda, ale lepiej by było, gdybyś po prostu zrobił sobie konto państwa, jeśli chcesz podbijać i wojować.
Co to wszelkich Kosmitów Ameryki, koni Rafałów, ptaszków Francji (bez skojarzeń XD) czy mówiącego drobiu - dobrze. Możecie sobie grać, ale sami skazujecie się na to, że właściwie jesteście wykluczeni z większości rozgrywek. |:
Powrót do góry Go down
http://hello-avalanche.ownlog.com/
 
A co, jeśli nie chcę grać państwem? D:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dla ułomnych, czyli jak grać
» .___. no bo ten tego... chcę się zapisać
» Natashka, czyli ta co chce się połączyć z Wańkiem za wszelką cenę... <3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D: :: Sprawy Organizacyjne :: 
★ Prawidło
-
Skocz do: