USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D:
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nowa Zelandia
Szeregowy
Szeregowy
Nowa Zelandia


Liczba postów : 1
Data dołączenia : 06/03/2012

Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D Empty
PisanieTemat: Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D   Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D EmptySob Cze 23, 2012 8:14 pm

Imię i nazwisko:
Benjamin K. Norrie (To "K" to od "Kirkland")
Jakim jesteś krajem:
Nową Zelandią, tudzież Aotearoą
Opis postaci
Benji to chłopak o dość dziecięcej, żeby nie powiedzieć dziewczęcej, aparycji. Drobnej budowy, niewysoki i niezaprzeczalnie uroczy. Ma brązowe, lekko kręcone włosy, które nad uszami zawijają się w dość charakterystyczne loczki, przypominające baranie rogi. Buzię ma drobną i - o dziwo - bladą. Teoretycznie powinien mieć jakąś opaleniznę, bo przecież pochodzi z ciepłego kraju, ale najwyraźniej natura miała inne plany. Żeby było ciekawiej, został obdarzony klątwą angielskich brwi. Jednak z jakiegoś dziwnego powodu to nie sprawia, że chłopak wygląda dziko, ale tylko dodaje mu uroku. Dodajmy jeszcze śliczne zielone oczy i uroczy uśmiech, a otrzymamy kogoś kto mógłby służyć jako definicja słodkości.
Podobnie jak wygląd, charakter Zelka jest po prostu przeuroczy. Chłopak należy do osób raczej cichych i nie zwracających na siebie uwagi. Jest dość nieśmiały i rzadko odzywa się w towarzystwie, ale ma w sobie coś takiego, co skłania ludzi do zwierzania się mu. Może to dlatego, że stara się słuchać innych. Cierpliwość ma wręcz anielską i chyba nigdy nikomu nie udało się go zdenerwować. Za to nie grzeszy asertywnością, bez problemu można go namówić, żeby coś zrobił, nawet coś kompletnie głupiego, on nie odmówi. Nie będzie się też później skarżył, jak wpadnie przez to w kłopoty. On w sumie nigdy się nie skarży, u niego zawsze wszystko jest w porządku i nie ma się czym martwić. Dorzućmy jeszcze do tej mieszanki stanowczo za duże poczucie bezpieczeństwa i pewną dozę przekory. Jak gdzieś jest niebezpiecznie, Benji na bank tam polezie. W sumie to on się zawsze szlaja w dziwnych miejscach i potrafi cały boży dzionek spędzić na bieganiu po krzakach. No, ale w krzakach żyje mnóstwo ciekawych stworzeń, nie? Z resztą rośliny też są fajne. Ta nieco dziecięca ciekawość świata, plus wcześniej opisany charakter, plus jego wygląd, sprawiają też, że Zelek u wielu osób budzi dziwny instynkt macierzyński.
Znak rozpoznawczy:
Tutaj chyba warto ponownie wspomnieć o jego loczkach, przypominających baranie rogi... Najwyraźniej natura postanowiła go upodobnić do owcy.
Jakieś własne uwagi:
Tak! Userka przeprasza za zwłokę z KP, ale forum umarło niedługo po tym, jak ją napisała i nie wstawiła jej, bo uznała to za średnio sensowne w tamtym momencie... Ta...
Powrót do góry Go down
Szkocja
Kartograf | Bóg Wojanów
Kartograf | Bóg Wojanów
Szkocja


Liczba postów : 92
Data dołączenia : 22/02/2012

Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D Empty
PisanieTemat: Re: Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D   Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D EmptySob Cze 23, 2012 10:44 pm

Owca. :Q
Powrót do góry Go down
 
Jestem mistrzem - wstawiam KP ponad 3 miechy po rejestracji! :'D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cześć Jestem Yammm

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D: :: Sprawy Organizacyjne :: 
★ Spis powszechny
-
Skocz do: