USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D:
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 China Town

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: China Town   China Town EmptySro Lut 22, 2012 9:49 pm

Sklepy i stragany, jeżeli przypadkiem masz ze sobą pieniądze, możesz sobie kupić loda :3
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptySob Lut 25, 2012 1:24 pm

Nuda, nuda. Wszechogarniająca, wielka nuda. Więc czemu by nie wpaść do China Town? Może mają tam jakieś dobre piwo, czy jakąś rozrywkę. Prowadzący też ma prawo czasem wypocząć~!
Wędrując między średniej wielkości budynkami, straganami, trafił na coś, na co chciał trafić.
Pub może i nie wyglądał zbyt zachęcająco, ale gdzie pub tam i piwo musi być.
Wszedł do środka i od razu zamówił sobie kolejkę. Tak, sam to wszystko wypije... w końcu jest zagilbisty.
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptySob Lut 25, 2012 5:07 pm

Była piękna popołudniowa pogoda. Ivan nie mając nic do roboty, wybrał się więc na spacer do China Town. Przeglądał różne rzeczy po kolei, aż zauważył, że coś czerwonego świeci się w oddali. To były oczy Gilberta, gdy tylko go zauważył, szybko zaczął biec w jego stronę. Gilbert wszedł do pubu, Rosja wszedł za nim. Gdy był w środku, rozejrzał się po czym gdy zauważył Prusaka przy barku pijącego coś, usiadł koło niego.
- Zdrastwojcie tawariszcz! - Przywitał go z uśmiechem na twarzy, po czym zamówił sobie kieliszek wódki
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptySob Lut 25, 2012 6:38 pm

Spojrzał za siebie, odruchowo. Cholera.
- Czego, cholerny komuchu!? - drgnął na widok Rosjanina. Ostatnią rzeczą, jaką by chciał widzieć na tej wyspie, to on. Jego morda.
Wychylił już drugi kufel piwa. Nawet dobre było, jak na taką spelunę.
Zastanawiał się, po kiego ten Rusek za nim szedł...
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptySob Lut 25, 2012 6:55 pm

Posmutniał trochę. A może spoważniał? Bynajmniej nie był już taki rozpromieniony jak wcześniej. Wziął do ręki kieliszek z wódką i szybko go wypił, po czym lekko się wzdrygnął.
- Jeszcze jeden poproszę. - Zwrócił się do barmana, opierając się o dosyć wysoki barek.
- Nie cieszysz się na mój widok, Gilbert? - mruknął niezadowolony z powitania swojego towarzysza. Wbił swoje chłodne spojrzenie w czerwone oczy Prus i poprawił włosy spadające mu na oczy.
- To ja do Ciebie przyszedłem w pokoju, a ty się od razu rzucasz... - znów wymruczał z niezadowoleniem.
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyNie Lut 26, 2012 9:04 am

W pokoju? To chyba jakaś cholerna zasadzka! Pomachał dłonią, w celu odgonienia od siebie łapska Rosji. Barman również, czytając Gilbertowi w myślach, już nalewał mu piwa do kufla. Albinos patrząc z odrazą na Rosjanina, odsunął się od niego o jedno miejsce. Grunt to bezpieczeństwa, ja?
- A kto by się cieszył na twój widok, Russland? Chyba tylko te twoje pachołki, pokroju Litwy, Łotwy i Estonii... - mruknął. Choć i tak sam wiedział, że ta "miłość" krajów bałtyckich nie należy do tych "prawdziwych".
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyNie Lut 26, 2012 6:59 pm

Teraz to Rosji się na prawdę smutno zrobiło. Przecież on chciał dobrze dla wszystkich. Chciał, by cały świat się zjednoczył. Wtedy nie byłoby żadnych wojen i wszyscy by się kochali, podczas kiedy Ivan zajmowałby się wielką Rosją.
- Myślałem, że ty też mnie kochasz, Prusy. - Wymruczał smutno, po czym wypił kolejny kieliszek. Spojrzał na Prusy jakby miał się zaraz rozpłakać i przesiadł się o jedno miejsce, tak, że znów siedzieli obok siebie.
- Prusy, wiem dobrze, że nie lubisz być całkiem sam. - Uśmiechnął się i położył rękę na jego ramieniu
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPon Lut 27, 2012 10:43 am

Spojrzał na niego, jak na idiotę.
- Coś ci się pomyliło chyba... - mruknął, zabierając jego dłoń. Przestało mu się to podobać.
Nie dość, że jeszcze jest natrętny, to jeszcze wmawia mu, że ten go kocha i obmacuje!
Spojrzał w drugą stronę i z niesmakiem stwierdził, iż nie ma już się jak przesiąść, bo dalej już nie ma krzeseł.
- Lubię być sam. Wolę swoje towarzystwo, niż Twoje i reszty tych idiotów na wyspie! - powiedział, dopijając swoje piwo do końca.
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPon Lut 27, 2012 1:58 pm

- Hmmm... - wymruczał. Wyglądał tak, jakby myślał... O ile ktoś z tak ściętym mózgiem od picia wódki może myśleć...
- Barman, poproszę coś mocnego 2 razy. - Uśmiechnął się do Pruska i oparł ręce o blat. Patrzył na niego z taką miłością. Z resztą na każdego tak patrzy, kiedy ma wobec niego jakieś plany. Kiedy barman przyniósł jakiś jego "specjał". Rosja zaśmiał się głośno i podał jedną szklankę Prusom.
Pij... Będziesz łatwiejszy... - Pomyślał wbijając wzrok w jego czerwone oczy.
- Wypijmy za... za Twoją samotność, co?
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPon Lut 27, 2012 2:06 pm

Chrząknął cicho.
- Z tobą? No chyba sobie jaja robisz... - parsknął śmiechem.
Wstał, zapłacił za siebie, zabrał swoje rzeczy i podszedł do wyjścia. Coś czuł, że z Rosją jest raczej niebezpiecznie pić... Jeszcze go upije do nieprzytomności i zmusi do tej swojej "jedności".
Aczkolwiek przed wyjściem stanął, odwrócił się do niego, jakby w nadziei, że ten za nim pójdzie...
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyCzw Mar 01, 2012 4:08 pm

Gdy zobaczył, że Prusy wstał i kieruje się do wyjścia, wypił obie zamówione szklanki "Czegoś", zapłacił i rzucił się do wyjścia za nim. Złapał go za kołnierz i podniósł do góry.
- Pozwoliłem Ci wychodzić, co? - Uśmiechnął się jak psychopata i podniósł go jeszcze wyżej szepcząc do siebie coś, co brzmiało trochę jak "korukorukoru"
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPią Mar 02, 2012 11:11 am

Spojrzał na niego, w szoku.
- P-postaw mnie, ty, ty psychopato jeden! - zaskrzeczał, szarpiąc się z nim. Co go napadło? Przecież ma tych swoich ukesiów, na nich może się wyżyć, a nie na ludziach spotkanych w barze.
- Dummkopf! Jak mnie nie puścisz, to zadzwonię do brata i zrobi ci z rzyci jesień średniowiecza! - zagroził mu. Tak, telefon miał w kieszeni... Wystarczyło tylko sprytnie i dyskretnie go wyjąć i wybrać numer.
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPią Mar 02, 2012 2:09 pm

- Nie postawię~~ Chyba, że gdy Cię puszczę, ukłonisz mi się jakbym był Twoim panem~~ - Roześmiał się, wyciągając spod płaszcza dłuuugi kran. Barman dziwnie na nich spojrzał, po chwili jednak olał sprawę i zajął się własnymi sprawami.
Powrót do góry Go down
Prusy
Plutonowy
Plutonowy
Prusy


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 25/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPią Mar 02, 2012 5:15 pm

Skrzywił się. Kłaniać się!? JEMU!?
- Nigdy. - wycedził zza zaciśniętych zębów.
To chyba są jakieś żarty. To jemu powinni się kłaniać!
Jednak chciałby, aby ten goryl go puścił...
- Nigdy tego nie zrobię, Russland! - prawie krzyknął.
Powrót do góry Go down
Rosja
Marszałek
Marszałek
Rosja


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 19/02/2012

China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town EmptyPon Mar 12, 2012 7:29 pm

- Na glebę, Prusy. Złóż mi pokłon - Niemal rzucił nim o podłogę. Prusy upadł z wielkim hukiem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





China Town Empty
PisanieTemat: Re: China Town   China Town Empty

Powrót do góry Go down
 
China Town
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
USIĄDŹ NA NASZYM SEDESIE. D: :: It's time to party >:C :: 
★ Reszta wyspy
-
Skocz do: